Eexchanger

Перевірено
4 years
0% позитивних відгуків
Україна
Про Eexchanger

EExchanger – електронний обмінник валют. Надає можливість обміняти USD, EUR, UAH на цифрову валюту. Також можна обміняти криптовалюту на фіат із виведенням на банківську картку. Сервіс підтримує BTC, ETH, DASH, USDT, LTC та багато інших варіантів.

Інформація про доступні резерви та актуальний курс є на сайті. Операції у ручному режимі здійснюються протягом 0,5-12 годин у робочий час. Крім того, для ряду позицій доступний автоматичний обмін.

Для клієнтів сервісу працює партнерська програма із прибутком 0,4% від кожної транзакції. Усі питання щодо обміну та роботи майданчика можна поставити оператору служби підтримки в Telegram. Крім того, працює офіційний Telegram-бот EExchanger Go для обміну з вигідним курсом та знижками.

Загальний рейтинг
44 / 100
0/ 30
Репутація
15/ 20
Функціональність
7/ 15
Безпека
1/ 10
Публічність
21/ 25
Зручність

Відгуки про Eexchanger

Залишити відгук
Vlad Lavren • 04 August 2023
Обсчитали на кассе на 300 долл. Сумма для обмена была 3333 долл, выдали 3033 (3 долл выдали гривной). Возможно это (много троек) и запутало кассиршу, которая отвлекалась то на телефон, то на выдачу наличных постороннему человеку выходя из своей коморки. При обмене на бумажке специально указывается номер заявки и сумма в долларах, она обязана была все проверить. Хотя при этом она дважды пересчитала сумму в аппарате. Это вызвало доверие и большой поток клиентов в том числе, после этого на месте решил не пересчитывать (о чем пожалел). В переписке с поддержкой: Обменный пункт напичкан несколькими камерами и при запросе в саппорт все проверить, получил ответ "Выяснили , выдали всю сумму точно , камеры не записывают обмены с криптой и налом .", что крайне удобно, не правда ли?) Так что рекомендую не надеется на добросовестность данного обменного пункта и пару раз на месте все проверять, в т.ч. качество валюты.

Що ти думаєш про Eexchanger?

Як ти оцінюєш обмінник: