Як купити Tether (USDT) — Детальне керівництво

Дізнайтеся як придбати USDT в актуальному на Червень 2024-го керівництву від Scanbit. Тільки перевірені сервіси з обміну Tether.
image

Tether — перший стейблкоїн у світі, який по праву вважається найнадійнішою та найпопулярнішою стабільною монетою. Криптовалюта з’явилася на ринку у 2014 році, а зараз лише продовжує стрімко набирати популярності. За даними CoinMarketCap, станом на середину лютого 2024 року ринкова капіталізація USDT перевищує $96 млрд, а показник середньодобових торгових обсягів досягає $31 млрд, що є максимальним показником серед усіх цифрових активів.

Операції з Tether сьогодні популярні серед трейдерів і інвесторів з різних причин, а запорука успішних угод — вибір перевіреного та надійного обмінного сервісу. Продовжуйте читати, щоб знайти покрокову інструкцію щодо вибору обмінника для покупки USDT через моніторинг Scanbit, а також огляд десяти найкращих платформ для обміну.

Керівництво з вибору сервісу покупки USDT

Отже, як вибрати безпечний і вигідний обмінник за допомогою сервісу Scanbit?

Крок 1. Переходимо на сторінку обміну USDT.

image

fallback markfallback markfallback markfallback markfallback markfallback mark

image

Крок 3. Сортуємо згенерований список сервісів за пріоритетними для вас критеріями.

image

Крок 4 (опціональний). Натискаємо на обмінник для отримання додаткової інформації.

image

Крок 5 (опціональний). Переходимо на сторінку обмінника на сайті Scanbit, щоб переглянути агреговані відгуки з трастових ресурсів або написати свій.

image

Добірка обмінників USDT

А тепер розглянемо актуальний рейтинг найкращих обмінних сервісів для купівлі стейблкоїну Tether станом на жовтень 2023 року. Тут представлені обмінники, які мають найвищі оцінки за ключовими параметрами, а також відфільтровані ті з них, які підтримують співпрацю з країною-терористом.

AnyExchange

Оцінка моніторингу Scanbit: 64/100
Кількість відгуків Trustpilot: 8
Оцінка Trustpilot: 4.3

AnyExchange — український криптообмінник, який дозволяє працювати з цифровими та фіатними активами по Україні та світу. Сервіс був заснований у 2019 році, а сьогодні має понад 2000 активних користувачів. Обмінник відрізняється високою швидкістю обробки, прозорими комісіями та хорошими умовами.

Серед додаткових функцій — переказ готівки до будь-якої країни, оплата рахунків, переказ грошей на картки банків України, Європи та Китаю, безготівковий розрахунок Wise, SEPA, SWIFT та інші можливості.

Changeit

Оцінка моніторингу Scanbit: 66/100
Кількість відгуків Trustpilot: 202
Оцінка Trustpilot: 4.6

Changeit — український онлайн-обмінник, який спеціалізується саме на роботі з криптою та українською гривнею. Сервіс був заснований у 2018 році, а сьогодні підтримує роботу із 6 криптовалютами.

Завдяки вузькій спеціалізації обмінник пропонує користувачам найвигідніші умови обміну, хороші курси та низькі комісії. Серед інших переваг — прозорі алгоритми, зручний інтерфейс, повна конфіденційність, відсутність прихованих комісій, просунута безпека..

LetsExchange.io

Оцінка моніторингу Scanbit: 65/100
Кількість відгуків Trustpilot: 334
Оцінка Trustpilot: 4.7

LetsExchange.io — криптообмінник, який позиціонується як універсальна платформа миттєвого обміну. Сервіс був заснований у 2020 році, а сьогодні підтримує роботу з понад 3870 активами, що робить його майданчиком із найбільшою кількістю монет на ринку.

Обмінник не має жодних обмежень для користувачів, не вимагає реєстрації, пропонує найкращі курси завдяки вбудованій функції SmartRate, а також дозволяє проводити обмін із фіксованим або плаваючим курсом.

Cashflow.best

Оцінка моніторингу Scanbit: 64/100
Кількість відгуків Trustpilot: 1
Оцінка Trustpilot: 3.7

Cashflow.best — криптообмінник, який спершу функціонував як сервіс для роботи з готівкою, а тепер надає швидкі, надійні та вигідні онлайн-операції. Обмінник був заснований у 2016 році, а сьогодні стабільно опрацьовує понад 1000 заявок користувачів на добу.

Платформа має великі резерви, пропонує клієнтам персоналізовані умови, а також відрізняється вигідним обміном і наданням послуг практично у всіх країнах світу.

1654.exchange

Оцінка моніторингу Scanbit: 62/100
Кількість відгуків Trustpilot: 81
Оцінка Trustpilot: 4.9

1654.exchange — традиційний мультивалютний криптообмінник, головними перевагами якого є низькі комісії та хороший рівень безпеки операцій. Сервіс був заснований у 2021 році, а сьогодні підтримує роботу з 12 криптовалютами.

Обмінник не надає послуги цілодобово — заявки користувачів обробляються лише з 10:00 до 18:00. Майданчик має прозорі алгоритми роботи та пропонує вигідні тарифи для клієнтів.

100btc.kiev.ua

Оцінка моніторингу Scanbit: 62/100
Кількість відгуків Trustpilot: 18
Оцінка Trustpilot: 4.5

100btc.kiev.ua — український онлайн-обмінник, який дозволяє здійснювати операції з криптовалютою онлайн, а також укладати угоди з купівлі цифрових монет за готівку в Україні, Туреччині, ОАЕ та Кіпрі. Сервіс був заснований у 2016 році, а сьогодні підтримує понад 30 криптовалют.

Майданчик дозволяє здійснювати обмін в автоматичному або ручному режимі, а також пропонує вигідну програму лояльності та додаткові знижки для постійних користувачів.

Crybex

Оцінка моніторингу Scanbit: 62/100
Кількість відгуків Trustpilot: 36
Оцінка Trustpilot: 4.3

Crybex — надійний і безпечний онлайн-обмінник, за допомогою якого можна здійснювати операції з обміну криптовалюти та фіатних грошей. Сервіс був заснований у 2019 році, а сьогодні підтримує 18 криптовалют і надає послуги в Україні, а також країнах ЄС, США, Азії та інших.

Майданчик не має прихованих комісій, пропонує велику кількість платіжних опцій з готівковим і безготівковим розрахунком, прозорі алгоритми роботи, а також реферальну програму для зареєстрованих клієнтів.

Exolix.com

Оцінка моніторингу Scanbit: 60/100
Кількість відгуків Trustpilot: 146
Оцінка Trustpilot: 4.3

Exolix.com — надійний, швидкий та анонімний криптообмінник, який фіксує обмінний курс, захищаючи користувачів від волатильності ринку. Сервіс був заснований у 2018 році, а сьогодні підтримує роботу з більш ніж 380 криптовалютами.

Майданчик надає клієнтам повний контроль за зберіганням і керуванням грошима, не вимагає обов’язкової реєстрації для здійснення транзакцій і не має жодних обмежень щодо обміну, дозволяючи укладати угоди на будь-яку суму без максимальних лімітів.

Dvizh.com

Оцінка моніторингу Scanbit: 58/100
Кількість відгуків Trustpilot: 43
Оцінка Trustpilot: 4.8

Dvizh.com — криптообмінник, який спеціалізується на автоматичному онлайн-обміні та P2P-угодах, а також на переказах готівки по Україні та іншим країнам. Майданчик обробляє індивідуальні замовлення щодо обміну фіатних і цифрових активів, що дозволило створити велику базу постійних клієнтів.

Сервіс представлений на ринку протягом понад 10 років, надає цілодобові послуги, використовує просунуті методи шифрування та захисту даних, а також забезпечує високу швидкість обробки заявок.

COIN24

Оцінка моніторингу Scanbit: 56/100
Кількість відгуків Trustpilot: 59
Оцінка Trustpilot: 4.5

COIN24 — український криптообмінник, який відрізняється просунутим захистом користувачів, прозорими алгоритмами роботи та високою швидкістю обробки транзакцій. Сервіс був заснований у 2011 році, а сьогодні підтримує понад 50 цифрових монет для обміну та має понад 20 тисяч постійних клієнтів.

Обмінник пропонує різні платіжні опції (з готівкою та безготівковими коштами), вигідні курси, систему кешбек, індивідуальні умови обміну й інші переваги.

Який протокол Tether слід вибрати

Токени Tether існують у кількох блокчейнах, і їх слід розглядати однаково та взаємозамінно. Спочатку токен використовував блокчейн Bitcoin, а тепер він реалізується в таких мережах:

 • протокол Omni (блокчейн Bitcoin)

 • токен ERC20 (блокчейни Ethereum, Avalanche, Polygon, Cosmos)

 • токен TRC20 (блокчейн Tron)

 • EOSIO.TOKEN (блокчейн EOS)

 • Liquid Asset (блокчейн Liquid)

 • Algorand Asset (блокчейн Algorand)

 • SLP Token (блокчейн Bitcoin Cash)

 • Solana Token (блокчейн Solana)

 • Statemint Asset (мережа Polkadot)

 • Statemine Asset (мережа Kusama)

 • Tezos Token (блокчейн Tezos)

Найпопулярнішим протоколом сьогодні є TRC20. Тому ми й рекомендуємо саме його.


Що буде з USDT найближчим часом?

Визначення подальшої вартості Tether може мати вирішальне значення для криптоінвесторів, і саме тут у гру вступає прогнозування цін USDT. І хоча прогнозування є дуже приблизним і не дуже надійним, аналітики ринку регулярно висловлюють свою експертну думку щодо прогнозованої вартості стейблкоїну Tether.

Важливо розуміти, що прогноз майбутніх цін на Tether варіюється залежно від різних джерел, включаючи різні думки, дослідження та прогнози експертів і криптовалютних сервісів. І в той час, як короткострокові прогнози дають негайну інвестиційну інформацію, довгострокові прогнози пропонують ширший погляд на потенційну ефективність Tether.

Отже, чого нам чекати від USDT у найближчому майбутньому? Розглянемо довгострокові прогнози цін, надані WalletInvestor, DigitalCoinPrice та Coinpriceforecast, для глибшого фундаментального та технічного аналізу.

 • WalletInvestor. WalletInvestor, відомий своїми прогнозними та аналітичними можливостями, надає консервативний прогноз ціни Tether. Відповідно до технічного аналізу Tether, використаного для прогнозу цін, вартість Tether найближчими роками трохи відрізнятиметься від прогнозованої ціни USDT. WalletInvestor очікує, що до 2025 року середня ціна Tether стабілізується на рівні $1. Очікується, що до кінця 2028 року ціна Tether буде трохи вищою за середню — прогнозовані котирування, що становлять приблизно $1,002, передбачають стабільний прогноз.

 • DigitalCoinPrice. З іншого боку, DigitalCoinPrice дає більш оптимістичний довгостроковий прогноз ціни Tether порівняно з прогнозом ціни долара США. За їх прогнозом, ціна Tether може зрости до $1,78 до кінця року і потенційно до $1,86 через рік.

 • Coinpriceforecast. Coinpriceforecast, ще одна платформа, що надає довгострокові прогнози цін, які пов’язують ринки криптовалют, прогнозує, що ціни Tether стабілізуються на рівні $1 до кінця 2030-х років.

Інвестування в будь-яку криптовалюту, включаючи Tether, пов’язане з певним ступенем ризику, і будь-які інвестиційні поради вимагають уважного вивчення. Проведення ретельного дослідження перед інвестуванням має вирішальне значення для розуміння потенційних небезпек криптовалюти Tether та забезпечення того, щоб вона була гарною та перспективною інвестицією.

І пам’ятайте, що USDT — не той актив, від якого слід очікувати карколомного зростання. Стабільність — його головна особливість і ключова перевага. А ось якщо ціна монети суттєво перевищить рівень $1, то це може лише говорити про проблеми.