Як купити Dogecoin: актуальне керівництво на Лютий 2024

Дізнайтесь як придбати Dogecoin в актуальному на Лютий 2024 посібнику від Scanbit. Тільки перевірені сервіси обміну Dogecoin
image

Dogecoin — дуже цікавий криптопроєкт з «жартівливим походженням» і сатиричним характером. Монета названа на честь інтернет-мема та вважається першою мемною криптовалютою у світі. Сьогодні Догікоїн має величезну спільноту користувачів і стрімко впроваджується у сфері онлайн-платежів.

За даними CoinMarketCap, станом на другу половину лютого 2024 року Dogecoin входить до топ-12 найбільших криптовалют світу з ринковою капіталізацією $12 млрд. За останній місяць курс монети коливався від $0.07675 до $0.0897 — позитивна динаміка робить актив популярним вибором серед трейдерів та інвесторів сьогодні. Нижче ми покроково розповідаємо, як вибрати найкращий обмінник для покупки монети за допомогою моніторингу Scanbit і пропонуємо огляд кращих сервісів для роботи з DOGE.

Керівництво з вибору сервісу покупки Догікоїн

Отже, як вибрати надійний і перевірений онлайн-обмінник через сервіс Scanbit?

Крок 1. Переходимо на сторінку обміну Dogecoin.

image

Крок 2. Вибираємо напрямок покупки Dogecoin у вікні напрямків — ви можете дізнатися курс для покупки Догікоїну в різних обмінниках та з карток різних банків.

image

Крок 3. Сортуємо запропонований список за пріоритетними для вас критеріями.

image

Крок 4 (опціональний). Натискаємо на будь-який обмінник для отримання додаткової інформації.

image

Крок 5 (опціональний). Переходимо на сторінку обмінника на сайті Scanbit, щоб переглянути агреговані відгуки або залишити свій.

image

Добірка обмінників Dogecoin

Тепер пропонуємо ознайомитися з актуальним рейтингом найкращих обмінників для покупки DOGE у листопаді 2023 року. У цьому рейтингу — надійні та перевірені обмінні сервіси з найвищими оцінками за головними критеріями. І ми відфільтрували ті з них, які продовжують працювати на росії.

Changeit
Рейтинг моніторингу Scanbit: 66/100
Резерв Dogecoin: 71 410.87662947 DOGE

Changeit — один із найкращих українських обмінних сервісів, який присутній на ринку з 2018 року та націлений саме на українських користувачів. Майданчик орієнтований на обмінні операції між криптовалютою та гривнею. І саме така спрямованість дозволяє обміннику утримувати найкращі курси та забезпечувати вигідні умови.

Сьогодні обмінник пропонує клієнтам підтримку 6 популярних криптовалют — BTC, ETH, USDT, LTC, DOGE та DASH. Changeit — це низькі комісії, прозорі умови, абсолютна конфіденційність, передові методи захисту, компетентна підтримка.

LetsExchange.io
Рейтинг моніторингу Scanbit: 65/100
Резерв Dogecoin: 217 549.21718764 DOGE

LetsExchange — універсальний сервіс для миттєвого обміну, який присутній на ринку з 2020 року. Сьогодні обмінник пропонує користувачам підтримку найбільшої кількості монет і токенів — на LetsExchange можна здійснити обмін 3870 криптовалют. Обмінник має вбудований інструмент SmartRate, що дозволяє пропонувати клієнтам найкращі обмінні курси та здійснювати лише вигідні транзакції.

З LetsExchange користувачі можуть здійснювати обмін без обмежень і без обов’язкової реєстрації, а також вибирати між обміном з фіксованим або плаваючим курсом.

AnyExchange
Рейтинг моніторингу Scanbit: 64/100
Резерв Dogecoin:

AnyExchange — український обмінний сервіс, який пропонує розширений функціонал для роботи з цифровими та фіатними грошима не лише в Україні, але й в інших країнах світу. Обмінник функціонує з 2019 року і сьогодні успішно обслуговує понад 2000 користувачів.

Крім традиційного обміну клієнти AnyExchange також можуть відправляти готівку по світу, оплачувати рахунки, переказувати кошти на банківські картки та здійснювати інші операції. Головні переваги сервісу — швидкі транзакції (обробка займає від 10 до 15 хвилин), а також прозорі та адекватні комісії.

Cashflow.best
Рейтинг моніторингу Scanbit: 64/100
Резерв Dogecoin:

Cashflow.best — відомий обмінний сервіс, який розпочав свою діяльність у 2016 році як майданчик виключно для роботи з готівкою. Сьогодні обмінник також обслуговує клієнтів онлайн, забезпечує швидкі, безпечні, вигідні транзакції та щодня обробляє в середньому понад 1000 заявок.

Скористатися послугами Cashflow.best можна практично в усьому світі. Майданчик відрізняється великими резервами активів та індивідуальними умовами обміну для уникнення обмежень по операціях з великими сумами, рідкісних платіжних системах тощо.

Crybex
Рейтинг моніторингу Scanbit: 62/100
Резерв Dogecoin: 4230766 DOGE

Crybex — простий і зручний міжнародний обмінний сервіс, який дозволяє обмінювати крипту та фіат з 2019 року. Онлайн-обмінник підтримує роботу з 18 цифровими монетами та обслуговує клієнтів з України, ЄС, США, Азії. Crybex відрізняється прозорими умовами, відсутністю додаткових комісій, широким асортиментом доступних платіжних способів.

Вся інформація про доступні резерви й актуальні курси знаходиться у відкритому доступі, розрахунок може проводитися готівковим і безготівковим способами, а для постійних клієнтів доступна вигідна реферальна програма.

COIN24
Рейтинг моніторингу Scanbit: 56/100
Резерв Dogecoin: 59 628 789.14 DOGE

COIN24 — обмінний сервіс, що спеціалізується на автоматичному обміні криптовалюти з передовою безпекою, повною конфіденційністю, прозорими алгоритмами та швидкими транзакціями. Обмінник був заснований в Україні у 2011 році, а сьогодні обслуговує понад 20 тисяч користувачів і дозволяє здійснювати операції з понад 50 віртуальними активами.

COIN24 пропонує велику кількість платіжних методів, вигідну систему кешбек, хороші обмінні умови, а також надає можливість зробити замовлення на потрібну кількість крипти в індивідуальному порядку.

Що чекає Догікоїн у 2024 році

Хоча у 2023 році мем-монети стали менш привабливими через посилення економічної політики, вони не вийшли з моди повністю. Дійсно, мем-монета PEPE була запущена та у 2023 році зросла на тисячі відсотків. Оскільки Ілон Маск, з його відомою любов’ю до Dogecoin, продовжує створювати X (Twitter) і додавати функції, очікується принаймні ще одна драма DOGE, орієнтована на Маска та X, у 2024 році. Це може призвести до того, що інвестори вирішать додати Dogecoin у свій портфель на тлі спекуляцій про те, що він може бути інтегрований у X як платіжний засіб.

Озираючись назад на вплив Маска та чутки про X, ми бачимо, що існує команда розробників, що робить свій внесок у майбутній розвиток Dogecoin. Ця розробка передбачає створення інструментів, які дозволять підприємствам без перешкод приймати платежі DOGE через свій технологічний стек. Цей розвиток також, зрештою, призводить до переходу на модель доказу частки — крок, який майже напевно вітатиметься Dogecoin та ширшими криптоспільнотами.

Зрештою, у 2024 році очікується халвінг біткоїнів. Традиційно це не впливає на ринки криптовалют протягом 12–18 місяців після того, як це станеться, і, отже, не впливає на наш середньостроковий прогноз цін Dogecoin. Але, враховуючи зростання популярності криптовалют, халвінг біткоїнів може стати першим, який зламає шаблон, і ми зможемо побачити вплив на ціни в тому ж році, коли відбудеться халвінг.

При цьому без будь-яких важливих новин, підтверджених такими людьми, як Маск або хтось із Dogecoin Foundation, не схоже, що DOGE поб’є якісь рекорди у 2024 році. Проте загалом прогноз Dogecoin на 2024 рік є позитивним: максимальний курс — $0,22, а мінімальний — $0,07.

МісяцьМінімальна цінаМаксимальна ціна
Січень$0.15$0.18
Лютий$0.18$0.23
Березень$0.23$0.26
Квітень$0.20$0.27
Травень$0.26$0.28
Червень$0.24$0.28
Липень$0.22$0.26
Серпень$0.23$0.28
Вересень$0.22$0.27
Жовтень$0.24$0.28
Листопад$0.26$0.28
Грудень$0.23$0.26