Як купити Біткоїн: актуальне керівництво на Лютий 2024

Дізнайтесь як придбати Bitcoin в актуальному на Лютий 2024 посібнику від Scanbit. Тільки перевірені сервіси обміну Bitcoin
image

Біткоїн — перша у світі та найпопулярніша криптовалюта з найбільшою капіталізацією, яка стала вектором диджиталізації світової валютної системи та повністю трансформувала глобальні фінансові ринки. Попри сильну волатильність, до якої схильна монета, актив є цікавим і перспективним інструментом інвестування.

  • Сьогодні Біткоїн є справжньою революцією у світі фінансів і цифрових технологій, а почалася ця історія багато років тому — 18 серпня 2008 року вважається Днем народження Біткоїна, а першу транзакцію з монетою було здійснено 12 січня 2009 року.

  • Максимально можлива кількість монет, які можуть бути видобуті, становить 21 мільйон одиниць — передбачається, що останній Біткоїн буде видобуто 2140 року.

  • Станом на другу половину лютого 2024 року Біткоїн торгується по $51 тис., а показник обсягу ринкової капіталізації вперше за довгий час перевищує $1 трильйон.

Інструкція покупки Біткоїна через моніторинг

Біткоїн має величезний попит серед трейдерів, інвесторів і криптокористувачів по всьому світу — і сьогодні є величезна кількість сервісів для роботи з монетою. Всі обмінники та біржі пропонують плюс-мінус однаковий функціонал для обміну, купівлі або продажу Біткоїна, але не всі вони пропонують однакові умови та не всім із них можна довіряти. А знайти надійний і перевірений сервіс допоможе онлайн-моніторинг.

Отже, як вибрати обмінник для покупки Біткоїна через Scanbit?

Крок 1. Переходимо на сторінку обміну Біткоїна — тут представлений функціонал для пошуку оптимального сервісу для обміну гривні на Біткоїн.

image

Крок 2. Вибираємо напрямок покупки Біткоїна у вікні напрямків — наприклад, ви можете дізнатися курс для покупки криптовалюти в різних обмінниках і з карток різних банків.

image

Крок 3. Сортуємо запропоновані сервіси за пріоритетним для вас критерієм — «‎рейтинг довіри»‎ (для пошуку найнадійнішої та перевіреної обмінної платформи) або «відправляєте»‎ (для пошуку найвигіднішої та найприбутковішої пропозиції).

image

Крок 4 (опціональний). Натискаємо на будь-який обмінник для отримання додаткової інформації — основний курс обміну, комісія, вхідна та вихідна комісія, мінімальна сума обміну, резерв, а також оцінки за різними критеріями (репутація, функціональність, безпека, публічність, зручність).

image

Крок 5 (опціональний). Переходимо на сторінку сервісу на сайті Scanbit, щоб ознайомитися з реальними відгуками з трастових ресурсів або поділитися своїм досвідом роботи з обмінником.

image

Добірка обмінників Біткоїна

Тож, розглянемо актуальний рейтинг обмінників для покупки Біткоїна станом на грудень 2023 року. Пропонуємо лише перевірені сервіси, які мають найвищі оцінки за найважливішими параметрами, а головне — не підтримують співпрацю з росією.

Changeit

Рейтинг моніторингу Scanbit: 66/100

Цей обмінник вважається одним із найкращих в Україні — він призначений саме для українських користувачів і спеціалізується на роботі з українською гривнею. Така чітка спеціалізація дозволяє сервісу утримувати адекватні курси та пропонувати справді хороші обмінні умови.

Changeit успішно функціонує з 2018 року, підтримуючи сьогодні операції з 6 цифровими монетами — BTC, ETH, USDT, LTC, DOGE та DASH. Серед головних переваг — повна захищеність, низькі збори, прозорі алгоритми, просунута безпека, чудова підтримка.

AnyExchange

Рейтинг моніторингу Scanbit: 64/100

Цей обмінник, родом з України, відрізняється передовими функціональними можливостями для операцій з віртуальними монетами та фіатними грошима по всьому світу. Сервіс з’явився на ринку у 2019 році, а сьогодні має понад 2000 постійних клієнтів.

Обмінник обробляє транзакції за 10-15 хвилин, а також відрізняється прозорими умовами та хорошими комісіями. AnyExchange підтримує не тільки класичний обмін Біткоїна — користувачі також можуть передавати готівку по всьому світу, здійснювати оплату рахунків, поповнювати картки банків і здійснювати інші фінансові операції.

100btc.kiev.ua

Рейтинг моніторингу Scanbit: 62/100

Цей обмінник пропонує функціонал для обміну Біткоїна як онлайн, так і офлайн, чудово підходить як для початківців, так і для професійних користувачів. Сервіс базується у Києві та присутній на ринку вже 7 років. 100btc.kiev.ua гарантує швидкий і зручний обмін найпопулярніших цифрових монет, а також підтримує UAH, USD, EUR та KZT.

Скористатися послугами обмінника можна онлайн, а також офлайн у різних містах України, в Польщі, Туреччині, Грузії, Кіпрі та ОАЕ. Серед переваг сервісу — просунута захищеність операцій, персональної інформації та грошей.

Crybex

Рейтинг моніторингу Scanbit: 62/100

Цей обмінник працює з 2019 року, позиціюється як міжнародний сервіс для простих і зручних обмінних операцій. Сьогодні клієнтам сервісу доступні для роботи 18 криптовалют, а фокусується Crybex на ринках України, ЄС, США та Азії. Обмінник дотримується повністю відкритої політики — ви можете легко дізнатися актуальні дані про резерви, курси та комісії. Серед підтримуваних платіжних опцій — готівкові та безготівкові методи.

Користувачі вибирають цей обмінник через зрозумілі умови та прозорі алгоритми, відсутність додаткових зборів і хорошу реферальну систему.

COIN24

Рейтинг моніторингу Scanbit: 56/100

Цей обмінник фокусується на автоматичному обміні Біткоїна та пропонує користувачам просунутий захист, абсолютну конфіденційність, надійні алгоритми роботи та високу швидкість операцій. Серед додаткових переваг — підтримка різноманітних платіжних опцій, хороший кешбек, вигідні умови та індивідуальний підхід (завжди можете замовити необхідну кількість криптовалюти).

COIN24 з’явився на ринку у 2011 році, а станом на сьогодні має понад 20 тисяч клієнтів і підтримує роботу з понад 50 цифровими монетами.

Добірка бірж

Розглянемо ТОП-3 криптобіржі на підставі оцінок репутації, функціональності, безпеки, публічності, зручності.

WhiteBIT

Рейтинг моніторингу Scanbit: 71/100

Біржа WhiteBIT була заснована в Україні у 2018 році, а сьогодні є одним із найбільших і найпопулярніших майданчиків у Європі. Сервіс пропонує для роботи понад 270 активів, підтримує понад 350 валютних пар, а добовий обсяг торгівлі перевищує $2.5 млрд.

Користувачі вибирають WhiteBIT через розширений торговий функціонал (ринки, швидкий обмін, спотова та маржинальна торгівля, ф’ючерси, турнір та інше), а також відмінний інструментарій як для новачків, так і для просунутих трейдерів.

ByBit

Рейтинг моніторингу Scatnbi: 68/100

Біржа ByBit була заснована у 2018 році в ОАЕ (Дубай), а станом на сьогодні є однією з найпопулярніших торгових криптоплатформ у світі — сервіс має понад 10 млн клієнтів у 160 країнах. Майданчик спеціалізується на торгівлі криптовалютними деривативами, доступна спотова торгівля, а класичні схеми торгівлі цифровими монетами практично недоступні.

На біржі можна працювати навіть без аутентифікації, але для отримання розширених можливостей доведеться підтвердити свою особу. Метою проєкту ByBit є розвиток криптосистеми та розширення можливостей торгівлі за допомогою просунутих інструментів і продуктів.

Kuna.io

Рейтинг моніторингу Scanbit: 68/100

Біржа Kuna.io була заснована у 2015 році в Україні, ставши першим українським криптомайданчиком. Сьогодні сервіс підтримує понад 20 криптовалют і понад 40 торгових пар, а також має понад 500 тис. постійних користувачів.

Kuna.io пропонує різноманітні інструменти та велику кількість просунутих продуктів для новачків і професіоналів. Серед очевидних переваг біржі — підтримка великої кількості платіжних опцій, висока швидкість роботи, 100% забезпеченість рахунків, вигідна реферальна програма, професійна технічна підтримка.

P2P-сервіси

P2P-майданчики (peer-to-peer або person-to-person) — це обмінні сервіси, що дозволяють користувачам купувати та продавати криптовалюти безпосередньо одне з одним. Так, обмін відбувається без посередників і третьої сторони, забезпечуючи максимальний контроль над угодами.

Такий тип обміну часто пропонують біржі. А як альтернативу можна розглянути спеціалізовані P2P-криптообмінники.

Paxful

Рейтинг моніторингу Scanbit: 58/100

Paxful працює за принципом P2P, дозволяючи клієнтам напряму здійснювати угоди, а сам сервіс є лише посередником у транзакціях. Обмінник пропонує розширений функціонал, вигідні умови та зрозумілі алгоритми. Серед додаткових можливостей — безплатне сховище, вигідна партнерська програма, чудовий додаток.

Комісії для продавців залежить від обраного способу оплати, а для покупців комісії відсутні. Paxful має гарну репутацію, вимагає проходження лише мінімальної реєстрації, підтримує велику кількість фіатних валют і платіжних опцій.

Bisq.network

Рейтинг моніторингу Scanbit: 48/100

Bisq.network — це P2P-додаток, який дозволяє купувати та продавати крипту навіть без реєстрації та підтвердження особи. Серед інших переваг сервісу — децентралізований підхід, абсолютна надійність, повна конфіденційність, відкритий вихідний код, зручність використання.

Майданчик присутній на ринку з 2014 року, а головною метою проєкту стало збереження оригінальної ідеї Біткоїна навіть на криптобіржах, які відомі своєю централізованістю. Мережа Bisq є повністю одноранговою, оскільки їй не потрібні сервери з централізованим управлінням і немає єдиних точок відмови.

Аналіз курсу та інших метрик Біткоїна

  • Станом на другу половину лютого 2024 року поточний курс Біткоїна становить $51 тис.

  • Протягом останніх 30 днів криптовалюта зазнавала позитивної динаміки — котирування зросли з $38 тис. (друга половина січня 2024 року) до $51 тис. (друга половина лютого 2024 року).

  • Нині Біткоїн перебуває на піку свого зростання за останній рік, демонструючи збільшення вартості на 121%, — у другій половині лютого 2023 року монета торгувалася по $23 тис.

  • Біткоїн має найвищу ринкову капіталізацію у світі — показник перевищує рівень у $1 трильйон станом на 22 лютого 2024 року.