Обсяг крипторинку збільшується, вказуючи на бичачий настрій

Індекс обсягу ринку - це метод технічного аналізу, який оцінює кількість токенів, що беруть активну участь у зростанні Біткоіна.

Біткоін (BTC), ключова криптовалюта за капіталізацією, цього місяця здорожчав майже на 27%, що стало максимальним одномісячним зростанням з січня.

Згідно з індикатором обсягу ринку ByteTree, який порівнює кількість цифрових активів, що зростають порівняно з кількістю монет, що падають, з BTC, за ним наслідують багато альтернативних криптовалют.

Показник, що базується на CryptoCompare, відстежує в режимі реального часу дані більш ніж 5300 цифрових валют і категоризує токени за їхніми тенденціями за шкалою від 1 до 5. Оцінка 5 означає, що монета знаходиться в умовах стійкого зростаючого тренду, в той час як "0" означає наявність вираженого знижувального тренду.

На момент публікації, лише 4,7% токенів знаходяться в активному спадному тренді, що є найнижчим показником з січня. Це свідчить про те, що ширина ринку розширюється, і все більше монет беруть участь у підвищенні вартості Bitcoin.

Зростання обсягу ринку відображає підвищений інтерес інвесторів до ризикованих вкладень і свідчить про те, що бичачий імпульс є більш стабільним і стійким.

"Криптовалютний портфель покращується настільки, що залишилось практично декілька низхідних трендів. Зростаючі тренди (сині) знаходяться на стадії підйому, і ви ніколи не впевнені, що це може бути саме той самий тренд. До скорочення вдвічі всього шість місяців, і ФРС незабаром доведеться знову друкувати кошти", - зазначив Чарлі Морріс, засновник і голова ByteTree, у своєму аналітичному звіті.

На наведеному вище графіку темно-сині і світло-блакитні області показують монети в стійких зростаючих трендах і на початкових стадіях бичачого ринку. Жовта частина представляє монети в стані консолідації, а червона зона показує монети в стадії вираженого спадного тренду.

Кількість монет у фазі зростаючого тренду підвищується, про що свідчить збільшення кількості монет у темно-синій та світло-блакитній зонах. Ситуація різко контрастує з тим, що було рік тому, коли висхідні акції були рідкістю.

На момент публікації статті ціна Bitcoin перевищувала $34 400, в той час як загальна капіталізація крипторинку досягла $1,32 трлн.